KALİTE POLİTİKAMIZ

• Ürettiğimiz ürünlerin kalitesiyle müşterilerimizin itimadını kazanmak ve itimadın bir kez kazanılacağı gerçeğini ilke edinmek.
• Asansörlerimizi kullanan herkesin can ve mal güvenliğini sağlamak
• Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı sunmak
• Satış sonrası hizmette kaliteyi sabit kılmak
• İstihdam alanı sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak

VİZYONUMUZ

Yuka Asansör, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin isteklerini sağlayarak sağlıklı büyümeyi ve gelişmeyi, kalite ve standartlara uygun ürün ve hizmetler sunmayı hedefler. Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları, bayileri ve yan sanayi için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Yuka Asansör’ ün Hedef ve İlkeleri : Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir . Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Yuka Asansör’ün kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur. Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

MİSYONUMUZ

Güvenilir ve kaliteli hizmet vermekte olan firmamız, sizlere en iyi şekilde güler yüzlü ve en kısa sürede hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Sorumluluk bilinci ile firmamız konusunda uzman ekiplerle Bakım, Arıza ve Revizyon hizmetleri de vermektedir. Pazarlama sürecinde en ideal çözümü üretmek, teknik süreçte en güvenilir projeyi hazırlamak, Satınalma sürecinde en kaliteli ürünleri kullanmak, montaj ve bakım sürecinde konusunda uzman ekip ile çalışmak, finansal süreçte müşteri odaklı çözümler üretmek, Her yapıyı kendi koşulları içinde değerlendirerek en uygun projeyi hazırlamak, Tüm teknik ve mali analizlerini yaparken en ince ayrıntı ve detaylarını düşünerek müşterilerinin zamanına ve haklarına saygı duymak.